Oct 29, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Dbejte na sebe


Člověk nemusí mít plnou a přetékající skříň novými věcmi, aby docílil nějakého pěkného stylu oblékání, důležité totiž je umět správně všechno kombinovat a využívat příležitostí, které se nám skýtají. Někdo hlavně také ani nemá finance na to, aby mohl každý týden nakupovat nové oblečení, někdo to také nedělá hlavně kvůli tomu, aby zbytečně svět nezahlcoval dalšími věcmi zbytečnými. A s tím už se dostáváme k jádru tohoto článku, který právě čtete.

zena

Hezky se oblékat a zároveň šetřit přírodu – zdá se vám to nějaké pomýlené a myslíte si, že to nejde? Opak je pravdou. Dnes už totiž jsou vybudovány cesty k tomu, aby to možné bylo. Jde totiž o to, aby se nakupovalo z druhé ruky, tím pádem se nedávaly příležitosti levným dodavatelům odněkud z Asie, kdy při výrobě levného oblečení nejsou příliš dodržovány etické a hygienické podmínky. Dnes už to naštěstí tak, že by nakupování z druhé ruky bylo něco dehonestujícího, ale naopak, mezi lidmi se to šíří jako lavina a zdá se to být jako velmi moderní trend, který nabírá na síle a intenzitě.

saty

Když se řekne oblečení ze sekáče, představíte si takové to se žmolky a zažloutlé, takže od toho raději dáváte ruce pryč? Ale dnes tomu už tak není, v sekáčích se dají najít krásné a především nové, třeba ani nikdy nenošené kousky. A proč těmto kouskům nedat ještě jednu pravou jejich šanci na uplatnění? Navíc uděláte něco pro svoji peněženku i pro životní prostředí. Nakupte třeba second hand šaty, dlouhé, teplé, které vám budou sloužit na podzim i v zimě pod bundu, nebo nakupte novou halenku nebo legíny na Semodě.cz a uvidíte na vlastní oči, že i tento druh oblečení může být nový, jde jen o to, že byl už třeba rozbalený. Vyberte si, co by se vám hodilo nejenom pro sebe, ale třeba i pro zbytek rodiny. Pyžama, trička, halenky, svetry nebo mikiny. I zateplené kalhoty, ty se budou teď docela určitě hodit.