Dec 17, 2023 - 0 Comments - Společnosti -

Financování automobilu


Půjčka

Jestliže třeba očekáváte rodinu a chcete si pro ni zakoupit automobil, tak jistě očekáváte, aby byl spolehlivý, bezpečný, prostorný https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/jaky-kocarek-je-dobry-chci-prostorny-odpruzeny/ a náklady na provoz nebyly zbytečně vysoké. Aby nebyl až zas tak drahý, tak se můžeme sívat po nějaké mladší ojetině v slušném stavu. I tak se klidně dostaneme na částky v řádech statisíců, protože u vozu s nižším stářím a nájezdem je předpoklad, že nám vydrží dlouhou dobu, pokud o něj bude dobře postaráno. Kde vzít na pořízení peníze?

moderní vůz

Není to až tak složité, protože v dnešní době si jde půjčit snad na všechno, jestliže máme dostatečný měsíční příjem vzhledem k výdajům. Samozřejmě je potřeba přistupovat k tomuto kroku jako ke každé půjčce s rozumem, takže není rozumné půjčovat si statisíce, když veškeré naše úspory čítají pár tisíc. Můžou se přihodit různé situace, kdy třeba přijdeme o práci a rázem bychom se ocitli ve finančních potížích, které je nutné co nejdříve řešit.

Leasing

První možností financování vozu je vzít si úvěr, přičemž některé banky nabízí přímo účelový na automobil. Je to dost podobné běžné půjčce s tím, že se hned stáváme majitelem vozu, takže je jen na nás, co si s ním budeme dělat, ale na druhou stranu si také platíme ze svého pojištění a opravy. Někde Vám klidně půjčí na celou částku pořizovací ceny, akorát je potřeba dávat pozor, jak výhodná nabídka ve skutečnosti je, protože zobrazovaný úrok na letáčcích není všechno.

financování auta

Druhou možností je leasing na auto https://goldbanking.cz/nabidka/, kde se stáváme majitelem až po doplacení půjčky, takže v průběhu ho nemůžeme prodat. Na začátku si musíte také připravit jistou akontaci a počítat s tím, že vozidlo musí být u této společnosti také pojištěno, kdyby se s ním náhodou něco stalo. Tato společnost má nabídky pro fyzické osoby, OSVČ i firmy, takže si můžete pročíst, co je konkrétně potřeba ve Vašem případě a klidně se podívat přímo na jejich nabídku ojetých vozů.