Nov 27, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Hraje nějakou roli velikost nebo tvar skleníku?


Tak ta samozřejmě největší zásadní role bude množství vypěstovaných produktů. Více místa znamená vždy více úrody. Jenomže to zase tolik neovlivníte, pokud nemáte moc volného prostoru na umístění skleníku. Nicméně i náš malý skleník 4×3 Skleniky je velkým pomocníkem, kterého si jednoduše zamilujete. Patří mezi naše menší skleníky, ale můžete do něho umístit police, je dostatečně vysoký i prostorný. Skleníky vyrábíme s dokonalou přesností a můžete si vybrat i jaké budou jeho výplně. Klasikou je sklo, ale ani polykarbonátové desky vás nezklamou. Svislé stěny umí propustit více slunečných paprsků a větrání máte zajištěno od hřebene skleníku, což je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak dosáhnout ideálních podmínek pro zdravý růst zeleniny.

polykarbonátový skleník

České skleníky

Vyrábíme skleníky třicet let a díky moderní technologii jsou naše produkty daleko efektivnější než na samém počátku. Můžete se spolehnout na bytelnou konstrukci, která vás nikdy nezklame. Podle výplní a zatížení je pozinkovaná konstrukce o síle 1,5 – 3 mm. Výplně si můžete samozřejmě vybrat podle možností. V nabídce je sklo Helios o síle 4 mm nebo polykarbonát o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou, což dělá skleník stabilnější a kvalitnější.
Dalším benefitem, který můžeme nabídnout našim zákazníkům je samotná rozměrová variabilita. Ačkoliv si prvotně zakoupíte skleník 4×3, tak ho můžete bez problémů snadno prodloužit o 0,5 m a takto to dělat i několikrát, až dosáhnete požadované délky.

skleník z polykarbonátu

Skleník se snadnou montáží

Montáže se nemusíte bát, můžete postupovat podle návodu nebo si objednat odbornou montáž. Beztmelé zasklívání vám rozhodně usnadní práci. Guma lemovka je v ceně skleníku a dostanete ji v dostatečné míře na váš skleník. Kotvící materiál je rovněž součástí objednávky, stejně tak jako další potřebné komponenty. Investice do skleníku se vám rozhodně vyplatí.