Dec 19, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Jak se o sebe staráte?


Náš zrak je velice citlivý a snadno se poškodí. V práci kde je to nutné bychom měli nosit ochranné pomůcky, protože pokud by se nám stal úraz a měli bychom problém s očima, pojišťovna by v případě absence ochranných brýlí zkrátila nebo zcela odmítla vyplatit pojistné plnění. Myslete na to a kdykoliv budete dělat činnost kde hrozí poškození zraku, brýle si vezměte.

Mechanické poškození zraku není jediný problém, kterému naše oči čelí. Je snadné poškodit si zrak obyčejným slunečním zářením. Naše slunce sice potřebujeme k životu, ale může nám i ublížit. Jakmile začne slunce svítit, měli bychom nosit kvalitní sluneční brýle luxbryle.cz, které jsou vybaveny opravdu funkčním filtrem, který odbourá většinu záření, které slunce vysílá našim směrem. Levné obyčejné brýle slunečních paprsků moc nezachytí a tak jsou vlastně jen takovou ozdobou a módním doplňkem.

žena brýle

Celá řada starších lidí musí podstupovat operace zákalu, což je onemocnění očí, které může být způsobeno právě i nenošením slunečních brýlí. Tuto operaci si musí pacient zaplatit sám a rozhodně není příjemná. Abyste se jí vyhnuli, je dobré nosit sluneční brýle už od jara do podzimu. Je smutné že pro tolik lidí jsou zdravé oči samozřejmost, a přitom to tak vůbec být nemusí. Slunce jim dokáže ublížit víc než si dokážete představit.

sluneční brýle

Když už se o sebe někdo stará, neměl by rozhodně zapomínat na oči. Vybavte se na nadcházející jarní sezonu kvalitními brýlemi, které využijete i do auta. Ideální jsou polarizační brýle, které pohltí sluneční záření, aniž by jakkoliv měnili barvy a díky tomu se vaše vidění vůbec nezmění jako u nekvalitních brýlí, které jsou černé a téměř neprůhledné. Nošením slunečních brýlí si můžete zvýšit viditelnost v autě, která hlavně během jara a léta bývá značně snížená. I v zimě ale umí být slunce ostré a proto je dobré mít brýle neustále v autě.