Dec 15, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Jaký má kratom vliv na náš spánek?


Kratom je v posledních letech na vzestupu poté, co se více a více lidí začalo dovídat o jeho účincích. Především o jejím vlivu na náš spánek. Není nic divného, když trpíte občasnou nespavostí. To někdy zažije každý z nás. Jenomže pravidelná nespavost negativně ovlivňuje naše životy. Co může nespavost způsobovat? Mnoho věcí. Stres, alkohol, kouření, čas trávený na sociálních sítích, úzkosti, deprese, jiné zdravotní problémy nebo nevhodně uzpůsobené místo na spaní. V tomto vám ale může pomoci právě kratom. Kde h seženete? Dnes je kratom na prodej na mnoha místech. E-shopy, kamenné prodejny, dokonce existují i velkoobchody kratomu.

cvičení

Na rozdíl od jiných podobných látek, e dá navíc kratom sehnat a užívat zcela legálně. Co to ten kratom je? Jedná se vlastně o rostlinu, která se nazývá Mitragyna speciosa Korth. Roslina je známá i pod jinými názvy, ale pro nás se nejvíce vžil právě název kratom. Rostlina se nachází především ve jihovýchodní Asii, odkud se vyváží do celého světa. Jak tedy kratom působí na náš spánek? Kratom vám může pomoci tím, že vám dodá více energie. Tím pádem toho přes den uděláte více, můžete vydat více fyzické námahy, jako cvičení, nebo práce, a tím pádem se vaše tělo snadněji unaví a večer se vám bude lépe usínat.

spánek

Ve vyšších dávkách má naopak kratom účinky sedativní. Pokud cítíte, že jste často neklidní, stresujete se a podobně, relaxační účinky kratomu vám mohou výrazně dopomoci k tomu, abyste se celkově zklidnili, naučili se relaxovat a lépe se vám pak usínalo. V kratomu jsou navíc látky, které stimulují mozek tak, abyste měli lepší náladu. Takže pokud cítíte smutek nebo máte lehké úzkosti, může vám pomoci i s tímto. Nicméně pokud trpíte silnými úzkostmi nebo depresemi, určitě není vhodné užívat kratom. Obraťte se raději na lékaře, který vám předepíše vhodné léky.