Dec 15, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Jste nemocní?


Mělo by být normální, že pokud nám není dobře, zůstaneme doma a vyležíme se. Všichni víme že naprostá většina zaměstnavatelů pracovní neschopnost zaměstnanců nese nelibě, ale měli by si sami zodpovědět otázku, zda by byli raději, kdyby nemocný zaměstnanec nemoc přecházel a nakazil více zaměstnanců. Být s nemocí doma by mělo být normální, ale k tomu musí někteří zaměstnavatelé teprve dospět. Je logické že zaměstnanci pak mají obavy z toho, aby nedostali kvůli nemoci výpověď.

covid test

Jsou nemoci, které lze vyležet během víkendu, jde například o nachlazení. Ale pokud má člověk angínu nebo covid, většinou víkend nestačí a je potřeba se vyležet během týdne. Pokud nezabírají běžné léky a babské rady, je na místě navštívit lékaře. Jak začala pandemie covidu, nikdo nevěděl jak tuto nemoc vlastně léčit. Dnes už víme, že se na ni nepředepisují antibiotika, ale většinou stačí paralen a horké čaje. U každého ale covid probíhá jinak a zejména pro chronicky nemocné jedince a starší lidi může být smrtelnou hrozbou.

Diagnostika nemoci probíhá standardně u lékaře, ale abyste zhruba věděli co vám je, můžete si koupit antigenní testy Covidexpert, které vám s vysokou přesností dokážou detekovat onemocnění koronavirem. Domácí testy jsou vhodné k šetrné diagnostice, a dokážou rozpoznat i novější varianty koronaviru. Pokud onemocníte a uděláte si antigenní test, budete zhruba vědět jak se chovat a jak se léčit.

covid test

Během pandemie bylo povinné používat domácí testy, a také jsme museli podstupovat PCR testy, které byly velice nepříjemné, protože jde o výtěr z nosohltanu. Domácí test je šetrný a je vhodný pro dospělé i pro děti. Sledujte svůj zdravotní stav a otestujte ještě předtím než půjdete k lékaři. Test je dobrá prevence šíření nemoci, která se může proměnit v pandemii i když si myslíme že nejhorší máme za sebou. Zásobte se dokud testy jsou.