Oct 29, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Kotvičník zemní je bylinkou známou a hojně užívanou – Jaké účinky vlastně má?


Bylinky léčily dříve všechno, když nebyly léky, byly to právě bylinky, na které se mohli lidé spolehnout. Jednou z asi nejznámějších je kotvičník.

Kotvičník zemní je bylinkou známou a hojně užívanou – Jaké účinky vlastně má?

Kotvičník zemní je velice dobře známou a používanou bylinkou, která dokáže pomoci s mnoha našimi problémy. Stále více a více se lidé začínají zase spoléhat na bylinky a jejich moc, a pokud i vás bylinky zajímají, jistě vaší pozornosti neunikl ani zmíněný kotvičník. Bylinka, kterou lidé používají již tisíce let, se poslední dobou zase dostává do podvědomí u lidí a to i díky tomu, že je považován za téměř zázračnou bylinku, která opravdu pomůže s mnoha zdravotními problémy. Na co všechno lze kotvičník využívat?

směs bylinek

Dostaňte hormony zase pod svou kontrolu

Kotvičník zemní je znám i pod názvem tribulus terrestris. A jaké že to má tribulus účinky army-nutrition.cz? Kotvičník je oblíbenou a vyhledávanou bylinkou zejména i proto, že to umí s hormony. Pomáhá mužům i ženám, pokud mužům chybí testosteron nebo ženám estrogen, je čas zpozornět a problém tohoto typu lze řešit právě díky kotvičníku zemnímu. Kotvičník totiž podporuje tvorbu těchto dvou velmi důležitých hormonů. Dá se tedy říci, že pro ženy i muže je kotvičník vhodný v období, kdy jim hormonů, ať už testosteronu nebo estrogenu, ubývá. To se samozřejmě projevuje zejména přibýváním na váze, úbytkem svalové hmoty, návaly, únavou nebo sníženou chutí na sex.

sušení bylinek

Problémy s hmotností i intimní problémy

Kotvičník se opravdu dá využívat při intimních problémech, nejen při nedostatku hormonů. U žen může pomoci s plodností nebo při nezájmu o sex. U mužů je to podobné, pokud muž bojuje s tím, že ztrácí svůj sexuální apetit, je kotvičník správnou volbou.

S oblibou po něm ale sahají i sportovci nebo lidé, kteří si chtějí hlídat hmotnost nebo se snaží nabrat svalstvo. Tato bylinka totiž podporuje a regeneruje organismus při zvýšené tělesné zátěži a rovněž podporuje růst svalové hmoty. Toho všeho lze dosáhnout díky této bylince a síle přírody, kterou v sobě ukrývá.