Dec 17, 2023 - 0 Comments - Společnosti -

Kvalitní čištění koberců


Koberce jsou a budou nedílnou součástí mnoha domácností. Ať si každý říká co chce, tak koberce dělají nejen hezký dojem, ale také jsou perfektní na došlap. Zajišťují perfektní teplo od noh, a pokud nemáte podlahové vytápění, tak je zaručeně oceníte. Jen si vezměte, že v zimě ráno vstanete do práce a šlápnete na studenou podlahu. V takový moment byste nejradši ihned zalezli zpátky pod duchny a spaly dál. To se vám ovšem nemůže s kobercem stát. Koberec je nádherně měkký a při došlapu se noha cítí jako v peřince. Navíc, pokud máte dlouhý chlup, tak jste jako v bavlnce.

čištění koberců

Čištění koberců Praha wismont-cisteni, udělá z vašeho starého koberce opět fešáka mezi koberci. Díky jejich hloubkovému čištění je koberec zbaven všech nečistot a také bakterií, co se v koberci nachází. Ačkoliv nejdou na první pohled vidět, tak jich je v koberci více než dost. Čištění koberců se doporučuje i v případě, že doma máte malé děti. Ty jsou každý den vystavování nečistotám, které v koberci jsou a je tak dobré jednou za čas koberce pořádně vyčistit. Každý kdo má dítě, tak určitě ví, že na podlaze je dítě většinu času a koberce se tak musí neustále vysávat.

čištění koberců

Samozřejmostí je, že se firma věnuje čištění jak perských, tak vlněných koberců, a to bez ohledu na jejich stáří nebo opotřebení. S čištěním jsou také odstraněny všechny chlupy od mazlíčků, likvidace virů, bakterií a také alergenu, který se v koberci skrývá. Toto čištění firma poskytuje i velkým společnostem, kde čistí velké zasedací místnosti. Po dokončení jejich prací je znát výsledek na první pohled a rozhodně budete spokojení. Kromě čištění koberců se věnuje firma i čištění čalounictví. Můžete tedy kromě vašeho koberce nechat vyčistit i sedačku, která po dětech už něco zažila. Neváhejte tak a zvolte pro svůj koberec tu nejlepší péči, která na trhu je.