Oct 14, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Kvalitní dětské hřiště Hy-land


Dětské hřiště, o kterém se vám jako dětem ani nesnilo. K dispozici za domem na sídlišti bylo torzo prastarého kolotoče, které pamatovalo ještě dětství vašich rodičů a pěkné hřiště bylo dosažitelné pouze s rodiči, mnohdy na druhé straně městečka. V malé obci byla situace ještě horší. Malá hřiště, která by poskytovala zábavu a první sociální kontakty s vrstevníky na vsi nebyla. Děti trávily čas v prostředí rodičovské zahrady, bez přítomnosti vrstevníků. S přihlédnutím na potřebu sociální komunikace s vrstevníky už od útlého věku, je dnes koncept pořízení hřiště podporován jak v sídlištních blocích, vilových zástavbách i malých obcích.

hřiště

Pořízení kvalitního a bezpečného hřiště, které projde náročnými atesty je považováno za přínos pro dnešní mladou generaci. Společná hra, soutěživost, zdravá rivalita a spolupráce dětí na hřišti pozitivně ovlivňuje jejich emocionální vývoj. Pomáhá v pozdějším zařazení do školního kolektivu a odstraňuje problémy s přijímáním různých odlišností. Jedním z nejprestižnějších výrobců dětských hřišť je již od roku 2004 holandská firma Hy-Land Detskahriste. Její výrobky prošly certifikátem EN1176 a jsou určené i pro školky, školy, dětské kluby, nebo k instalaci do zahrad hotelů a penzionů.

hřiště

Použití na veřejná prostranství je samozřejmé. Sestavy se skládají na místě a podle návodu. S postavením hřiště by neměl mít problém nikdo, kdo má k dispozici základní kutilské nástroje. Tato hřiště jsou opravdu cenově dostupná a nenáročná na údržbu, hranoly jsou pečlivě ohoblované dohladka a naimpregnované. Nehrozí tak zadření třísky a nepodléhají povětrnostním vlivům. Pro větší stabilitu věží jsou součástí dodávky pozinkované kotvy. Nechte děti, ať si hrají ve společnosti kamarádů a vrstevníků. Dřevěné hřiště je ideálním způsobem jak navázat první sociální kontakty a učit se začlenění do kolektivu.