Nov 14, 2023 - 0 Comments - Finance -

Máme málo peněz


I kdybyste je upotřebili čistě k charitativním účelům, stále by to bylo zatajení nálezu. Soudce by vám to musel počítat tak jako tak. Jen by tam nebylo následné obohacení, i když… nebudeme zde rozebírat soudnictví v našem státě. Každý o tom víme své a každý na to máme svůj názor. Takže se budeme věnovat penězům. O nich má být tento článek, a ne o prohnilosti naší judikatury.

Takže i kdybyste takový balík potřebovali na opravu střechy, aby vám tato nespadla na hlavu, nesměli byste si jej ponechat, ale měli jej odevzdat. Kdekoli. Stačí na policii a vůbec by nebylo od věci nechat si na odevzdání této sumy nechat napsat potvrzení.

čas jsou peníze

Pokud pak potřebujete peníze na tu střechu, musíte vyzkoušet jinou cestu, a to cestu legální. Můžete použít jednu z mnoha půjček. Například nebankovní hypotéka je právě ta, kterou byste mohli využít a která má obrovskou spoustu výhod proti těm ostatním. Ano, proti půjčkám bankovním. V jednom kratičkém článku pochopitelně nelze vyjmenovat všechny výhody, protože by to nemělo smysl a ani by to technicky nešlo. Takže namátkou vybereme jen některé. Hned na začátku tu opravdu velkou.

peníze na trávě

Jiné instituce po lidech vyžadují peníze již jen za to, že si ti jedinci u nich o půjčku požádají. Ještě není ani hnuto prstem, ale již musíte zaplatit nějakou částku. Nelze napsat jakou, každý to má jinak. U půjčky výše citované tomu tak však není. Tam se neplatí nikdy nic dopředu. Zaplatíte všechno teprve až bude podepsána smlouva a ani to neplatíte nijak hotově, protože těch pár korun se prostě připočítá k celkové částce půjčky, a tak se pouze zvedne celková měsíční splátka. Zhruba o korunu. Ano, jednu korunu českou. Druhá výhoda je ta, že se neřeší nějaká potvrzení, zde se pracuje jinak, a proto také rychleji. Peníze budete mít na účtu ještě v den podpisu smlouvy. Většinou to však bývá ihned po podpisu.