Oct 24, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Menstruační kalhotky jsou ochrana pro každého


Menstruační kalhotky se rychle staly velmi oblíbenou menstruační pomůckou. Pokud je chcete vyzkoušet i vy, možná se vám bude hodit několik informací, které vám menstruační kalhotky přiblíží. Co to teda vlastně menstruační kalhotky jsou? Jedná se o opakovatelně použitelnou menstruační pomůcku, kterou můžete po použití vyprat. Kalhotky mají schopnost absorbovat menstruační krev a zároveň jí zabraňovat, aby se vám prosákla na oblečení. Můžete si to představit tak, jako by mezi vrstvami kalhotek byla všitá vložka, i když to samozřejmě tak úplně není. Nedoporučuje se nosit kalhotky déle, než 12 hodin, poté už nemusí dostatečně vsakovat krev.

žena

Pokud máte silnou menstruaci, určitě počítejte s tím, že uvedená doba bude ještě kratší. Kalhotky se vlastně skládají ze čtyř vrstev. Jedna odvádí vlhkost, takže nemáte pocit, jako byste na sobě nosily celý den mokré oblečení. Další vrstva je antibakteriální. Zabraňuje množení bakterií a zároveň tomu, že nedojde k šíření zápachu. A nakonec poslední vrstva, která do sebe absorbuje krev. Ta je navíc uzpůsobena proti prosakování, aby se tím chránilo vaše oblečení. Menstruačních kalhotek je na trhu celá řada. Jestli si chcete vybrat ty pravé, přečtěte si první recenze menstruačních kalhotek.

žena

Tak získáte přehled o tom, jak jsou s konkrétními kalhotkami spokojené jiné ženy. Kalhotky se většinou prodávají v černé barvě. Z jednoduchého důvodu. Aby na nich nebyla vidět menstruační krev a vydržely dlouho v nositelné podobě. Mnoho žen se ptá, v jakém věku mohou vlastně nosit spodní prádlo? Věk zde není rozhodující. Menstruační kalhotky může nosit opravdu každá dívka v každém věku. Proč bychom měly vůbec používat menstruační kalhotky? Ženy preferují tento druh ochrany hlavně kvůli pohodlí, komfortu, jednoduchosti a také ekologii. Jen je třeba si zvyknout na pocit volného krvácení.