Apr 15, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Nádherné látky


Různé materiály jsou opravdu perfektní a jsem ráda, že si člověk může pořídit takový materiál, který zrovna potřebuje. Já hodně pracuji také s bavlnou anebo se saténem. A v poslední době je opravdu moderní krajka. Krajky seženete například na webové stránce prima-obchod.cz. Mezi různými produkty najdete také kvalitní a krásné látky, jako například krajku nebo madeiru a také třásně. Vzpomínám si, že se dříve v osmdesátých letech nosily hlavně třásně. Třeba kožená bunda a na tom byly opravdu krásné kožené cáry a byly to jako třásně. Mně se tohle líbilo. Já jsem tohle ještě potom nosila na přelomu tisíciletí.

Krajka vypadá něžně a nevinně.

A maminka říkala, že tohle se nosilo právě za ní, když byla mladá a byla osmdesátá léta. Nyní už se to tak moc nenosí, ale já právě věřím, že jednoho dne to opět bude moderní. Pokud opravdu rádi vyšíváte a šijete, tak určitě využíváte občas také nějaké krajky. Krajky se právě skvěle hodí se saténem. Vzpomínám si, že když jsem byla malá holčička, tak maminka mi tehdy koupila krásné tmavě červené saténové šatičky a u krčku u toho byla krásná bílá krajka. Bylo to opravdu pěkné a tyto šaty mám také na fotografii, kde jsem byla oblečená jako host na svatbu. Byly mi myslím tři roky.

Krajkové prádlo je moderní.

Povím vám, že krajky mám opravdu hodně ráda, i když mnoho lidí říká, že krajky už jsou takové hodně zastaralé a že nejsou moderní, tak podle mého názoru tohle není vůbec žádná pravda. Vždyť přeci na spodním prádle se krajky nosí a přijde to každému erotické, já zase na spodním prádle nemám ráda krajku, protože mě to škrábe a pod tričkem to jde vidět. Ale zase krajku mám ráda třeba na svetru anebo na tričku. Když to takhle vypadá krásně ozdobené. Krajka jako ozdoba a dekorace je opravdu moderní a hodí se ke všemu, protože krajka je stále neokoukaná. I když je opravdu hodně stará a je tady už několik stovek let, tak nikdy nevyjde z módy. I když mnoho lidí si to myslí, že se to nenosí, tak opak je pravdou.