Nov 20, 2023 - 0 Comments - Společnosti -

Nevábný kanál


Také se vám určitě už někdy stalo, že jste byli někde venku a začali jste cítit něco velice nepříjemného, takového nakyslého a nahnilého? Samozřejmě, že to může být úplně cokoliv, ale ve většině případů to jednoznačně smrdí kanál. O tomhle vím své, protože si vzpomínám, jak jsme také jednou u nás doma, kdy před barákem jsme měli kanál, tak to opravdu z toho velice páchlo. My u nás všichni z ulice jsme byli z toho otrávení, protože jsme skoro ani nemohli větrat, a to bylo někdy v létě. A ono pokaždé, když mělo pršet, tak třeba už pět nebo šest hodin předtím, než začalo poprchávat a pršet, tak ten kanál opravdu neskutečně páchl. Byl to takový nakyslý a velice nepříjemný zápach.

Kanál někdy bohužel jde cítit.

Trvalo to asi dva měsíce, než potom k nám někdo přišel, aby nám vyčistil kanalizaci. Bylo to v létě, takže si určitě dokážete představit, jaké to bylo, když jsme třeba chtěli větrat a vůbec jsme nemohli. Byla to úplná katastrofa, takže jsme rádi, že existují lidé, kteří čistí kanalizace. Věřte mi, že čištění kanalizace je velice důležité. Myslím si, že kdyby nebyli lidé, kteří čistí kanalizaci, tak by to bylo opravdu hrozné. Jenom se zkuste vrátit takhle myšlenkami do středověku a pravěku, to bylo úplně hrozné. Takové hygienické podmínky, které byly ve středověku se nedávají vůbec srovnávat s touhle dnešní dobou.

Kanalizace někdy páchne.

Dneska je to úplně jiné. A pokud i vy máte zájem o čištění kanalizace, tak samozřejmě na internetu najdete opravdu plno firem, anebo i živnostníků nebo soukromníků, kteří tohle provádějí. My už to máme také před barákem všechno hotové a jsme rádi u nás všichni z ulice, že kanál, který je na naši ulici tak už tak nepáchne. Ovšem ale prý dvakrát ročně ho musí čistit. Vůbec nevíme, co s tím je a nikdo nám nic neřekl. Tohle je už ale jedno, hlavně že tento kanál už nebude nikdy páchnout. Je to opravdu otravné, a hlavně v létě, kdy člověk chce větrat, ale nemůže kvůli smradlavé kanalizaci.