Dec 17, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Pitný režim je důležitý


Víte, komu můžete darovat sklenice s potiskem promodarky.cz a na co všechno jsou vlastně dobré a můžete je využít? Pojďme se na to podívat trochu blíže. Pokud hledáte nějakou vhodnou příležitost, jak obdarovat svého blízkého jen tak, právě sklenice s potiskem jsou na to nejlepší. Můžete tam nechat vytisknout přímo nápis, který si vymyslíte. Nápis může prozrazovat právě to, jakou vázbu máte k danému člověku. Jaké můžou mít ale sklenice s potiskem další účinky? Kromě toho, že vypadají jako nádherná dekorace a obdarovaný se z ní jistě potěší, může být taková sklenice vhodným dárkem a připomínat obdarovanému, že má dodržovat pitný režim.

vino

Já sama mám s dodržováním pitného režimu problém a doslova na to trpím. Pokud bych měla nějakou sklenici s potiskem, která by mi to neustále připomínala, byla bych za to moc ráda. Někdy si totiž po celém dni uvědomím, že za celý den nevypiju ani litr vody, nebo sodovky. A to už zavání průšvihem. Každý člověk totiž potřebuje dodržovat pitný režim. Jakmile ho nedodržíte, hrozí nebezpečí. Kromě toho, že u vás může dojít k dehydrataci, což je dost nebezpečné, se taky může stát, že vám bude špatně. Mezi nejčastější příznaky dehydratace patří třeba motání hlavy, šílená migréna a bolest hlavy. Mluvím z vlastní zkušenosti, protože já na tento problém narážím stále.

drink

A řeknu vám, že moc příjemné to tedy není. Pokud tedy znáte někoho se stejným problémem jako já, je to úplně jednoduché. Sklenici s potiskem mu darujte. Hodně mu tím pomůžete. Na sklenici může být nápis jako,,Nezapomeň hodně pít!” Zdá se to jako maličkost, ale někomu to může opravdu pomoct. Tento eshop nabízí nádherné sklenice s potiskem podle vašeho výběru. Můžete si vybrat nejen z několika barev a provedení, obrázků, ale také samozřejmě dodat sklenici správný šmrnc a napsat nějaký originální text.