Oct 16, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Předpis na Viagru má smysl


Naše země patří k oblastem, kde je stále Viagra předepisována lékařem, a bez předpisu vám ji v lékárně nevydají. Může se vám to zdát jako další zbytečný krok přebujelé byrokracie, která v řadě případů spíše komplikuje život, než usnadňuje, ale tentokrát se musíme tohoto rozhodnutí zastat. Opravdu má smysl o Viagru požádat nejprve lékaře, a teprve pak zajít do lékárny. Toto je ale pouze jedna z možností, jak řešit problém s erekcí nebo s nedostatkem chuti na milování, budete sice mít Viagru v kapse, ale co byste o ní měli vědět, je i to, že jde o syntetický výrobek, který se nezaměřuje na prvotní příčinu, proč se vám tyto zdravotní problémy vlastně staly. S Viagrou bez předpisu řešíte následek, nikoli příčinu, a to je něco, jako hasit požár jen na jeho okraji, přitom s neustálým přikládáním paliva do jeho ohniska.

šťastná rodina

Zaměřte se na stres

Víte, co s lidmi dělá stres? Mění je k nepoznání, deformuje osobnost, snižuje osobní harmonické vibrace, vyvolává stavy paniky, úzkostí, strachu, depresí, lidé https://www.lidovky.cz/trendy-vanocni-recept-hitem-se-staly-dortiky-na-spejli-p1x-/dobra-chut.aspx%3Fc%3DA171206_140302_dobra-chut_ape jsou přepracovaní, vysílení, unavení a nemocní. Stres je v současné době hlavní příčinou zdravotních potíží v souvislosti s civilizačními chorobami. Nemluvě o tom, že to kromě přetíženého zdravotnictví okrádá zaměstnavatele i státní pokladnu tím, že lidé z těchto zdrojů čerpají nemocenskou.

ruku v ruce

Nejnebezpečnější je stres chronický, ten je sice v mírnější formě, ale zatěžuje nás téměř nepřetržitě den co den. Hladina stresových hormonů je tak neustále zvýšená, a to se projeví v přetížení nadledvinek a v selhávání produkce testosteronu (mimo jiné). Takto postižený muž pak ztrácí životní elán, sílu, vitalitu, chuť na sex, a namísto radovánek v posteli s partnerkou, se raduje v hospodě u piva. Kdo z vás chce nad stresem zvítězit, měl se mu důsledně postavit a vypomáhat si zdravější výživou a spolu s tím i adaptogeny – bylinkami na zvýšení testosteronu a potlačení vlivu stresu. Jsou to například Maca peruánská, Ženšen a Kotvičník zemní.