Mar 17, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Pro děti to nejlepší


Miminka potřebují především bezpečí a milující rodinu. Péče o novorozence je náročná, a zejména rodiče, kteří čekají první dítě, často propadají panice že neví co budou dělat a jak se o dítě starat. V porodnici vám ukážou jak se o miminko starat, toho se nemusíte bát. Spousta rodičů má také obavy z přebalování, protože miminko je křehké a nechtějí mu ublížit. Ani toho se bát nemusíte. Stačí když se budete dívat na to jak přebalují třeba členové vaší rodiny nebo přátelé, kteří už děti mají. Tím se také hodně přiučíte. Rozhodně ale není potřeba se nějak bát žito nezvládnete, zvládli to zatím úplně všichni rodiče.

svrchní kalhotky

Při manipulaci s miminkem je především držet správně hlavičku aby se nepoškodila páteř. Je dobré přebalovat na plence, protože miminko vás může během přebalování překvapit čůráním i kakáním. Díky podložce nic neskončí na posteli. Dbejte na to abyste přebalovali na teplé podložce. Pokud máte nepromokavou podložku, je potřeba na ni dát ještě plenku, aby miminku nebyla zima. Tím dokonce minimalizujete i případné nehody.

Do výbavičky byste měli kupovat jen kvalitní oblečení z bavlny a bambusu, které je prodyšné a umožňuje pokožce dýchat. I plenky byste měli zvážit látkové, protože miminko v nich tráví téměř všechen čas první měsíce svého života. Není příjemní zůstat v něčem neprodyšném dlouho. Většina rodičů si zvolí jednorázové plenky, které jsou plné chemikálií a plastů a mohou být zdravotně závadné.

matka a dítě

Alespoň doma byste mohli dát šanci látkovým plenám. K nim je potřeba dokoupit svrchní kalhotky na látkové pleny, které látkovou plenku udrží na místě. Svrchní kalhotky jsou nepromokavé a suplují vlastně jednorázovou plenku. Všechno udrží uvnitř, aniž by se pokožka jakkoliv zapařovala. V nabídce je spousta designů pro kluky i pro holky a určitě oceníte že látkové plenky potom můžete prodat dál.