Feb 19, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Skvělý pes k dětem


Najít psa který bude vhodný pro vaši rodinu není vždy jednoduché. Každý kro vybírá psa, by měl zhodnotit nejen svůj dosavadní život, ale i časové možnosti a hlavně finance. Mnohá psí plemena vyžadují spoustu času a tvrdou ruku při výcviku. Pokud něco z toho nemůžete psovi nabídnout, raději si vyberte jiného. Záleží na tom co od psa očekáváte. Jestli jste spíše klidný typ co má rád pohodu, je pro vás vhodná třeba akita inu. Ta je stále populárnější, protože je klidná, má ráda svůj klid, ale také je dobrý hlídač.

bílý pes

Jaká je její hlavní výhoda?
I když má delší srst, nevyžaduje přílišnou péči, protože její srst je samočistící. Odpadne vám tak další starost. Je čistotná, takže pokud s ní budete pravidelně chodit ven, nehrozí že by se schválně vyvenčila uvnitř domu. A hlavní výhodou je její povaha, protože díky ní je vhodná k dětem, které opravdu miluje. Nemusíte se bát pořídit akitu právě k malým dětem, ale nikdy neenchávjte děti samotné ani s akitou, protože nikdy nevíte zda dítě třeba omylem psa nezatáhne nebo na něj nešlápne a pes by se po dítěti mohl ohnat.

My jsme chovatelská stanice, která chová japonskou linii akity. Jezdíme na soutěže i výstavy a často se naši psi i fenky umisťují na prvních příčkách. Máme spoustu certifikátů, a to i mezinárodních, které prokazují kvality naší stanice i samotných psů. Ať už si vyberete akitu nebo jakékoliv jiné psí plemeno, vždycky dbejte na to, abyste si koupili psa z chovné stanice.

akita inu

Zajímá vás akita inu cena s pp? Japonská linie je dražší a těžko se shání. U nás ale najdete nejlepší akity v Evropě. Cena každého štěněte je individuální, a pokud si nějaké štěně z naší nabídky vyberete, cenu vám rádi sdělíme na vyžádání. Máme tak jistotu, že zájemce nezajímá jen cena, ale má zájem o psa jako o člena rodiny, a tak se v prvé řadě zajímá o to co on psovi může nabídnout.