Dec 28, 2023 - 0 Comments - Sport -

Sportem ke štíhlé postavě


Je opravdu hodnÄ› způsobů, jak můžete sportovat. A já si myslím, že v poslední dobÄ› jsou sporty velice oblíbené. Například já si myslím, že kdyby nebylo mojí maminky, tak snad ani nesportuji, protože moje maminka mÄ› právÄ› nauÄila lásce ke sportu. Mnoho lidi si myslí, že je prý pozdÄ›, že prý dÄ›ti se mají vést ke sportu opravdu už od maliÄka. Já s tímhle souhlasím, jenomže maminka mÄ› také nevedla ke sportu odmaliÄka. Ona mi zaÄala vést ke sportu, asi když mi bylo deset nebo jedenáct let. A víte z jakého důvodu? Protože jsem byla obézní, a to docela hodnÄ›. A řeknu vám, že mÄ› se asi dva nebo tÅ™i týdny do sportu vůbec nechtÄ›lo.

Sport je důležitý a lidé také v něm soutěží.

Vůbec jsem nechtÄ›la se nÄ›jak hýbat, stále bych jenom nejradÄ›ji sedÄ›la nÄ›kde v kÅ™esle. A pojídala brambůrky nebo další tuÄná jídla a sport by mÄ› vůbec nezajímal, jenomže paní doktorka Å™ekla moji mamince, že se mnou už opravdu musím nÄ›co dÄ›lat. Když jsem mÄ›la dvacet kilo nadváhy. Když to slyším teÄka, tak se mi chce z toho breÄet a nebo když vidím ty fotky, kde jsem byla opravdu obézní, ale nemÄ›la jsem zájem o sport, tak se mi chce dvojnásob breÄet.

Můj syn rád sportuje.

Potom, když jsem mamince také chvilinku vyÄítala, že ona nechala dojít takhle mou obezitu až tak daleko, že jsem byla obézní a mÄ›la jsem tolik kilogramů nadváhy. Moje maminka mi Å™ekla, že stále chodila do práce. A že můj otec mÄ› vůbec nehlídal co jím a prý je logické, že malé dÄ›ti budou stále jíst sladkosti. Tak jsem mamince Å™ekla, že když jsem nechtÄ›la sportovat, že vůbec domů nemÄ›la poÅ™izovat žádné sladkosti. Maminka mi říkala, že ona právÄ› vůbec žádné nekupovala, že nám to nosila domů babiÄka a on to bral potom otec a dával to mÄ›, takže bych to asi mÄ›la vyÄítat spíše babiÄce a mému otci, jenomže ti dva už nežijí. Tady jde vidÄ›t, že když lidé sportují, tak také nemusí mít problémy se zdravím, ale také budou esteticky vypadat lépe, protože obezita asi není tak moc extra krásná.