Apr 13, 2024 - 0 Comments - Zboží -

Košile a trička


Já jsem ráda, že v poslední době se zase nosí košile. Vzpomínám si, že snad ještě před deseti lety nikdo košile nenosil. Košile se nosily dříve, třeba za mého dědečka a také ještě za mého otce. Jenomže později se už košile nenosily, nosily se je spíše taková trička, která ještě byla tak rozervaná, že to vypadalo katastrofálně. Přišlo mi to, že někdo to nosil spíše jako bezdomovec. Naštěstí jsou ale lidé a také firmy, které spíše dbají na to, aby všechno bylo elegantní anebo alespoň čisté a v pořádku. Pokud máte firmu a také chcete mít něco kvalitního, tak můžete se zaměřit také na reklamní textil, reklamní firemní textil.

Potisk na košili můžete dát i na záda.

Košile s potiskem Promodarky si můžete pořídit také na webové stránce promodarky.cz. Tam v různých kategoriích najdete reklamní textil, třeba reklamní košile. Na košili můžete dát vlastně jakýkoliv potisk, přesně takový potisk, který se vám líbí. Já jsem vždycky chtěla takové košile, kde je opravdu krásný kontrastní potisk. Jednou jsem měla úplně černou košili a v tom už jsem měla růžová srdíčka a růžový nápis, tohle se mi moc líbilo. Akorát všichni mi říkali, že jsem na tu růžovou už úplně úchylná, že prý musím mít všechno růžové, jenomže to je úplně jedno. Každý člověk si dá na košili potisk takový, jaký chce.

Chcete bílou košili a nebo tam dát potisk?

Myslím si, že pokud třeba máte firmu a chcete ještě tu firmu zviditelnit, tak by podle mého názoru nebyla chyba, Kdybyste na košili s potiskem dali třeba logo své firmy. Anebo toho, čeho chcete dosáhnout, můžete tam dávat třeba také klidně ze školy různé informace, třeba když máte rozlučku s devátou třídou. Kdy třeba odcházíte ze základní školy, tak proč si neudělat školní trička nebo košile s potiskem? I tohle je možné. My jsme na základní škole ještě měli trička s potiskem, ale nyní na střední škole, když jsem opouštěla před pěti lety, tak jsme si udělali košile s potiskem. A jsem opravdu ráda. Košile s potiskem se vždycky hodí. Košili s potiskem také vždycky nosíme na třídní srazy. A řeknu vám, že jsou dvakrát do roka a stále se do té ta košile vlezu.