Nov 13, 2023 - 0 Comments - Zboží -

Na ples i na večírek


Jít se pobavit není nic špatného
V dnešní době mají lidé neustále nějaké povinnosti. Zaměstnání, rodina, domácnost, málokdo dokáže být v klidu sotva vyjde z práce ven. Většina lidí přemýšlí nonstop. O tom co je čeká doma, co je čeká zítra v práci, jak se mají děti, co jejich partnerský vztah, kam by chtěli jít, co všechno je potřeba doma udělat, co jste zapomněli zaplatit a podobně. Náš mozek vypne jen málokdy. Je proto potřeba mu dopřávat pravidelně oddech, ať už ve formě křížovky s hrnkem čaje a nebo ve formě nějakého zábavného programu.

kabelka gucci

Vánoce jsou za dveřmi, a to znamená jediné – je tu plesová sezona. Aktuálně vrcholí taneční, které se uzavírají závěrečným plesem. Blíží se také maturitní plesy a různé další plesy, které není vůbec špatné čas od času navštívit. Člověk se hezky uvolní, potká svoje přátele a známé, na které přes rok nemá příliš čas a užije si nějakou tu zábavu. Většina plesů navíc nabízí zábavu v podobě tomboly, a koho by nepotěšilo něco vyhrát?

Na ples se chodí v hezkém oblečení. Nikdo se na ples nevydá v teplákové soupravě. I dnešní mladá generace dodržuje dress code a nosí obleky a šaty či sukně s halenkami. Většina dámského společenského oděvu ale nemá kapsy, a ženy stejně většinou po kapsách nic moc nenosí. Za prvé nadité kapsy nevypadají příliš dobře, a za druhé i tak hrozí ztráta věcí. Daleko lepší je mít kabelku, ale klasika kabelka kterou žena nosí do práce, se k večerním šatům moc hodit nebude.

kabelka do ruky

Naprostá většina žen nosí úplně jiný typ kabelky. Je jím kabelka psaníčko, která se vejde do ruky. Psaníčko bývá menších rozměrů, a dá se koupit v mnoha a mnoha provedeních. Největší psaníčka mají formát A4 a některá mohou mít poutko na zápěstí. Do psaníčka se stejně dává jen to nejnutnější – telefon, klíče, peněženka a případně nějaká kosmetika na úpravu make-upu.