Jan 04, 2024 - 0 Comments - Společnosti -

Nejlepší Fotovoltaické elektrárny Brno


Společnost JOYCE nabízí fotovoltaiku v Brně Joyce-energie.cz. Nabízí záruku 10 let a kvalitu. Brněnská firma JOYCE ČR staví fotovoltaické elektrárny již od roku 2008, takže již má za sebou super zkušenosti a spokojené klienty. Nejsou to žádní nováčci na trhu. Díky velkým a dlouholetým zkušenostem v daném oboru jsou z nich skvělý profesionálové, kteří svou práci mají rádi. JOYCE má naprosto individuální přístup a umí plně uspokojit i nejnáročnější klienty. A používá jen ten nejkvalitnější materiál, který vydrží hodně dlouho. Právě díky tomu dostanete od firmy JOYCE záruku 10 let, což je nadstandartní. Jak spolupráce probíhá?

dům

Po objednání vám nejprve naslouchají. Zjistí, co přesně potřebujete a o čem sníte. Následně se vás doptají, co je potřeba. A pak si s vámi domluví termín, kdy se k vám přijdou podívat a nabídnou nejvhodnější řešení. To, je samozřejmě nezávazné a termín si s vámi domluví takový, který vám nejvíce bude vyhovovat. Variant řešení u jednoho domu může být více, ale JOYCE vybere to, které je pro vás na míru. Budete si moc vybrat mezi modulární elektrárnou a all-in-one box řešením. Které je pro vás výhodnější? Experti poradí a vše vysvětlí.

barák

U modulární elektrárny můžete získat od státu dotace až 220 000 korun. Můžete ušetřit až 75 % plateb za elektřinu. U all-in-one box řešení můžete získat také dotaci až 220 000 korun a ušetřit až 75 % peněz za elektřinu. A budete doplácet už jen 545 000 korun. Toto řešení je ideální pro milovníky inteligentní domácnosti. Na fotovoltaickou elektrárnu dává stát dotace. Získáte je a společnost JOYCE vám je zajistí. Veškeré potřebné úřady za vás oběhá a dotaci tak dostanete, aniž byste museli hnout prstem a jakkoli se stresovat. Servis firmy JOYCE je nadstandartní. JOYCE pečuje neustále o své klienty. Nabízí jim záruční a pozáruční servis a jako bonus doživotní poradenství, které je naprosto zdarma! Dalším plusem je, že nemusíte dopředu nic platit, a to ani u podpisu smlouvy.